Київська міська рада отримає 5 електромобілів марки Renault Fluence

0
257

Київська міська рада отримає 5 електромобілів марки Fluence, які замінять бензинові машини. При цьому економія для міського бюджету складе 30-40%. Про це заявив секретар Київради Олексій Резніков, який провів тест-драйв електромобіля, передає кореспондент НБН.

«В середньому один автомобіль бензиновий обходиться близько 15 тис. Грн на місяць Київраді, залежно від класу, це в цілому: бензин, техобслуговування, оренда. Порахуйте: мінус 30-40% – це 5-6 тис. Грн на місяць », – повідомив пан Резніков.

Відзначимо, що вартість Renault Fluence, які планує отримати КМДА складає близько $ 20 тисяч. При цьому в матеріалі прес-релізу говориться, що витрати на заправку 5 бензинових автомобілів, які є на балансі Київради, витрачається близько 82 500 грн на робочий рік (250 днів ). Це при вартості 1 л бензину 22 грн. А вартість заправки електромобіля – 15 грн на 150 км, що складе 3750 грн на рік. При цьому 5 автомобілів будуватиме 18 750 грн. «Ми плануємо взяти спочатку два Renault. За контрактними умовами ми будемо платити орендну плату, але ми будемо економити 30-40% на засобах які передбачаються сьогодні на використання автотранспорту (Київрадою – НБН) », – сказав секретар. При цьому він не назвав, скільки коштів у бюджеті закладено на використання секретаріатом Київради автотранспорту. «Я не скажу зараз всю суму, бо не пам’ятаю рядків бюджету», – підкреслив пан Резніков. Cогласно підписаним меморандумом, у червні відбудеться тендер, за підсумками якого на півроку в користування Київради буде передано два Renault Fluence, а в 2016 році всі п’ять бензинових автомобілів, які стоять на балансі Київради будуть замінені на 5 електрокарів. Витрати з обслуговування машин бере на себе фірма-постачальник. У середньому електромобіль проїжджає 150 км на день, а норма для одного водія Київради складає якраз 150 км в день. Варто відзначити, що тест-драйв проходив на електромобілі , який зроблений під спортивний.

Напишіть відгук