Київська влада пообіцяла облаштувати 600 км велодоріг в столиці

0
157

Нова велодорога від Троєщини до центру міста стане лише частиною глобального велосипедного проекту. За словами заступника голови КМДА Павла Рябікіна, в перспективі столична влада облаштують близько 600 кілометрів велосипедних доріг. Однак станеться це не в самому близькому майбутньому.

Павло Рябікін розповів, що розвиток велоінфраструктури Києва стало одним з пріоритетних напрямів для столичної влади на найближчі роки.

«За участю Асоціації велосипедистів України ми розробили орієнтовну схему велосипедних маршрутів у місті, в перспективі, це близько 600 км. Це концептуальні плани, реалізація яких вимагає не одного року робіт », – зазначив чиновник.

Заступник голови КМДА нагадав про те, що віднедавна на Трухановому острові з’явилася перша ділянка веломаршруту між Троєщиною і центральною частиною столиці. Загальна протяжність дороги складе 21 км, роботи по її облаштуванню тривають.

«Цього року ми плануємо відкрити 2 маршрути, перевірити їх затребуваність і наскільки гармонійно вони впишуться в систему громадського транспорту», – сказав Павло Рябікін.

За словами заступника голови КМДА, велодоріжки будуть з асфальтобетонним покриттям, а вздовж маршрутів встановлять дорожні знаки. Також буде нанесена необхідна розмітка, оновлено вуличне освітлення та знижені бордюри для комфортного пересування. Велозона буде відділена від пішохідної.

kievcity

Читайте також:   Як встановити дитяче автокрісло

Напишіть відгук