Кличко відкрив у Києві «розумну» автобусну зупинку

0
223

Києва Віталій Кличко урочисто відкрив нову зупинку, яку, згідно з останніми трендами, цілком можна назвати «розумною». Тут передбачені інформаційні бездротові і енергозберігаючі технології (сонячні батареї), що спричинять за собою зниження витрат на освітлення. Також на цій зупинці є USB-порти для зарядки мобільних телефонів, WI-FI і інформаційне табло, на якому показано час до прибуття потрібного транспорту.

За словами заступника голови КМДА Іллі Сагайдака , до кінця року в Києві планується встановити близько 50 подібних зупинок. Однак найперша і, поки що, єдина розташована на вулиці Велика Васильківська 4.

Одночасно із зупинкою, меру показали «МАЗ», який обладнаний електронними валідаторами квитків. Валідатор дає змогу розрахуватися паперовими квитками, електронними проїзними і карткою киянина. У режимі онлайн про оплату проїзду передається на сервер автоматизованої системи Асопа, що дає можливість в режимі онлайн стежити за процесом оплати. Також автобус обладнаний кріпленням для транспортування велосипедів, зовні рухомого складу. Також у автобуса є спеціальна секція поза салону, яка призначена для транспортування велосипедів.

Джерело: КМДА

Читайте також:   BMW X6 M другого покоління показали автолюбителям

Напишіть відгук