Кличко закликав поліцію звільнити велодоріжки Києва від перешкод

0
266

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що знає про перешкоди для велосипедистів в вигляді стихійної торгівлі та паркування ТЗ з порушеннями, уздовж веломаршруту від Троєщини до Європейської площі . За словами міського голови, правоохоронці повинні зробити все можливе, щоб кияни мали можливість безперешкодно їздити по велодоріжках.

«Такі випадки є на Троєщині. Там, де має бути велодоріжка, відбувається стихійна торгівля. Я звертаюся до правоохоронців, тому що це – саме їх завдання підтримувати порядок. І щоб на велодоріжках не було ні припаркованих автомобілів, ні торгівлі. Це – завдання поліції забезпечувати порядок і законність. Завдання столичної влади – зробити ці велодоріжки»

Мер Києва також нагадав, що міська влада планує облаштувати в Києві 600 км велодоріжок в найближчі кілька років.

За інформацією Асоціації велосипедистів Києва, в кінці березня Департамент містобудування та архітектури КМДА почав тендерну процедуру для визначення компанії / організації, яка розробить концепцію розвитку велотранспорту в Києві. Ключовою метою даного документа є впровадження системного підходу до розвитку велоінфраструктури, її якості, зміни системи управління і контролю процесу розвитку на рівні міста.

Як пояснили в Асоціації, робота над цільовою програмою розвитку велосипедної інфраструктури стартувала ще два роки тому, однак Департамент фінансів КМДА тоді не погодив її як неотраслевую. Очікується, що нова концепція / стратегія, включить деякі напрацювання колишньою, нереалізованої цільової програми.

Попередня облаштування веломаршрутів в Києві

 

Джерела: КМДА, АвтоУа, Асоціація велосипедистів Києва Фото: Київавтодор

Читайте також:   Американці визначили найнепотрібніші опції в автомобілях

Напишіть відгук