КМДА представила «інтерактивну карту» парковок Києва

0
432

Міська влада Києва представили карту паркувальних майданчиків, названу одним з перших антикорупційних інструментів у сфері автомобільних парковок. За допомогою нового ресурсу можна дізнатися адреси і детальну інформацію про парковки в кожному районі міста.

«Інтерактивна карта паркувальних майданчиків столиці» працює на базі Карт Google. У кожному з районів та великих житлових масивах зазначено кількість легально працюючих парковок. При наближенні розкривається більш детальна інформація – адреса, площа (загальна і безпосередньо для паркування), режим роботи, вартість паркування, а також назва обслуговуючого підприємства. Також є список парковок з фільтрацією по районах і паркувальних зонах. запущений Департаментом транспортної інфраструктури КМДА і КП «».

«Тепер кожен громадянин може не тільки дізнатися, чи легально працює майданчик, але і звернутися з проханням або скаргою за телефонами зворотного зв’язку, зазначеним на даному ресурсі»

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко заявив про розкриття корупційної схеми посадових осіб та паркувальників КП «Київтранспарксервіс», які привласнювали гроші за оплату паркування автомобілів. За попередньою оцінкою, від зазначених дій бюджет щомісяця недоотримував до 1.5 млн грн. В даний Державна фіскальна служба перевіряє діяльність комунального підприємства за останні три роки.

Джерело: КМДА

Читайте також:   «Богдан Моторс» підготував нову партію машин для військових

Напишіть відгук