Коли і де з’явиться нова поліція? Інфографіка

0
126

Протягом місяця з дня опублікування закону “Про Національну поліції” буде створено новий центральний орган виконавчої влади – Національна . Його керівника призначатиме Кабінет Міністрів України за поданням прем’єр-міністра на підставі пропозиції міністра внутрішніх справ України за контрактом на 5 років.

У складі національної поліції будуть функціонувати: кримінальна поліція, патрульна поліція, поліція охорони, спеціальна поліція, а також поліція особливого призначення. передбачає, що співробітники поліції укладатимуть контракт на чотири роки, що дозволить забезпечити стабільність їх роботи. Також передбачається, що місцеві органи влади можуть висловлювати недовіру будь-якого поліцейського патрульної служби. Головною новацією є набір на службу в поліцію шляхом проведення публічного конкурсу. Діяльність національної поліції координується кабінетом міністрів через міністра внутрішніх справ.

Сьогодні патрульна поліція працює в Києві, готується вийти на роботу в Дніпропетровській, Волинській та Хмельницькій області. У вересні-жовтні стартує набір патрульних поліцейських ще в п’яти областях України – Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій, Вінницькій, Івано-Франківській областях. Тут нові поліцейські підрозділи будуть сформовані в січні-лютому, можливо, в кінці грудня. В інших областях поліцейських навчатимуть пізніше.

Джерело РІА Новини України

Читайте також:   ДАІ: любителі «мигалок» будуть покарані

Напишіть відгук