Компанія BMW представила власного голосового помічника

0
211

Компанія BMW Group представила власну інтелектуальну систему, яка дозволить взаємодіяти з автомобілями марки за допомогою голосових команд на природній мові. Голосовий помічник отримав назву BMW Intelligent Personal Assistant. Він з’явиться в машинах BMW у березні 2019 року, причому з самого початку зможе спілкуватися 23 мовами.

Інтелектуальний помічник зможе керувати бортовими системами транспортного засобу, а також надавати потрібну інформацію за запитом водія. Наприклад, автомобіліст зможе за допомогою голосових команд взаємодіяти з навігатором і кліматичною установкою. Так, фраза «Їдемо додому» активує маршрут до місця проживання, а фраза «Мені холодно» вкаже бортовому комп’ютеру на необхідність підвищення температури в салоні.

Водій зможе запитувати у асистента відомості про роботу тих чи інших функцій, перевіряти стан агрегатів і взнавати про можливі проблеми в роботі механічних та електронних вузлів.

Голосовий помічник буде відгукуватися на слова «Hey BMW». Автомобілісти також зможуть дати помічникові персональне ім’я. Йдуть розмови про інтеграцію асистента з продуктами Microsoft Office 365 і Skype for Business. Взаємодіяти з асистентом користувачі зможуть і через «розумний» динамік будинку або офісу, а також через смартфон.

Джерело

Читайте також:   Київавтодор почав відновлювати червоно-білі «зебри»

Напишіть відгук