Компанія Fujikura офіційно відкриває завод автокомпонентів під Львовом

0
407

Японський виробник автомобільних комплектуючих – компанія # Ltd., офіційно відкриє новий поряд зі Львовом 14 квітня. Очікується, що урочисту церемонію відвідає президент України Петро Порошенко. При цьому фактичне стартувало ще на початку року, а до цього моменту підприємство вже випускало кабельну продукцію для найбільшого автовиробника Європи.

Завод Fujikura поруч зі Львовом випускає кабельну продукцію для автомобілів #, близько мільйона штук на тиждень. На підприємстві працюють люди з різною освітою та досвідом – від колишніх держслужбовців до вчителів і кухарів. Перед початком роботи всі співробітники пройшли спеціальні курси навчання, тому технічної освіти від претендентів не вимагали. За словами мера Львова Андрія Садового, зараз на «Фуджікурi» працює понад п’ятисот чоловік, але це лише перший етап запуску виробництва.

«Переговори з компанією Fujikura тривали п’ять років. Вона прийняла рішення не просто прийти в Україну, а прийти конкретно до Львова. На сьогоднішній день 550 осіб мають стабільну зарплату. До середини 2017 будуть працевлаштовані три тисячі чоловік»

Нове підприємство побудовано в Яворівському районі на території індустріального парку «Рясне 2». Раніше виконавчий директор компанії Fujikura Ічіро Камада повідомляв, що інвестиції в будівництво заводу складають $ 6 млн. Очікується, що в 2016 році оборот підприємства складе до 40 млн. Євро, а в 2017 збільшиться до 70 млн. Євро.

Компанія Fujikura заснована в 1885 році в Японії і в даний час налічує понад 50 тисяч співробітників по всьому світу. Підприємства «Фуджікури» випускають елементи подушок безпеки, електропроводки, датчиків тиску, сенсори замків ременів безпеки та іншу продукцію для автопрому.

Джерело: Zaxid.net

Читайте також:   Європейські водійські посвідчення з'являться в Україні до 2017 року

Напишіть відгук