Компанія Lyft має намір захищати довкілля

0
146

Компанія Lyft, що здійснює послуги каршерінга-таксі, сьогодні офіційно оголосила про те, що має намір незабаром повністю перейти на так званий “вуглецевий нейтральний план”, який буде представляти собою зміну технічного оснащення автомобілів компанії з метою зменшення відходів і викидів вуглецю в атмосферу. Варто зазначити, що ця ініціатива компанії є не першою в її списку, адже ще зовсім недавно вона зайнялася впритул проектом Green Cities Initiative, який також ставить собі за мету запобігання надмірному викиду відходів в атмосферу внаслідок роботи автомобілів – зокрема, ця ініціатива розвивається в Каліфорнії.

Не так давно влада штату Каліфорнія прийняли новий комплекс законів, спрямованих на захист та охорону довкілля, яка здійснюється за рахунок зниження рівня використання традиційних джерел енергії на користь відновлюваних. Це стає дійсно чудовим проектом, оскільки загальний рівень загазованості в Каліфорнії недавно досяг свого максимуму за останні п’ять років. Турбота про навколишнє середовище лягає в основному на виробників промислового сегмента, однак приємно усвідомлювати, що й інші підприємства, такі як Lyft, думають про це.

Як би там не було, але у компанії, мабуть, є свої думки з цього приводу та свій розрахунок – напевно за допомогою участі в програмі підвищення рівня екології Lyft має намір поліпшити свій імідж і залучити більше клієнтів до своїх послуг. Втім, що стосується каліфорнійського плану зі зниження рівня викиду вуглецю, то тут влада заявляє, що мають намір скоротити ці викиди до 2020 року – а до 2045 року планується повністю перейти на джерела відновлюваної енергії.

Це звучить дещо оригінально та сміливо, проте фахівці впевнені, що втілити це в життя дійсно можливо. Тим більше, якщо враховувати залучення у вирішення екологічніих проблем безлічі інститутів та установ в Каліфорнії. Передбачається, що Lyft почне свою програму зі зниження кількості вуглецевих викидів вже до кінця поточного року і на початок наступного представить перший аналітичний звіт про проект.

Читайте також:   В Евросоюзе вводится запрет на продажу новых авто без ESP

Джерело

Напишіть відгук