Компанія Subaru представила найпотужніший WRX STI

0
97

Компанія Subaru розробила спеціальну версію седана WRX STI, яка отримала назву Type RA-R. Автомобіль буде випущений тиражем 500 одиниць. Новинка побудована до 30-річного ювілею відділення STI. Спецверсія стала легше та потужніше від стандартної моделі.

Замість старого 2,5-літрового опозитника з’явився 2,0-літровий турбодвигун потужністю 329 к.с. У парі з мотором працює 6-ступінчаста механічна коробка передач. Маса авто становить 1480 кг, що на 10 кілограм менше стандартної модифікації. Таким чином, цей автомобіль став найпотужнішим серійним STI.

Subaru WRX STI Type RA-R отримала нову спортивну випускну систему, пружини і амортизатори, спеціально розроблені для цієї моделі, шестипоршневі гальма Brembo з 457-міліметровими дисками (двохпоршневі на задній осі). Ще однією особливістю є шини Michelin Pilot Sport 4S з різним складом суміші на зовнішній і внутрішній частині протектора. У компанії відзначають, що такі покришки забезпечують однаково гарне зчеплення як на сухому, так і на мокрому покритті.

Джерело: Автосвіт

Читайте також:   Новий ASX отримав ім'я і розсекретив зовнішність

Напишіть відгук