Компанія Volkswagen продемонструвала новий Atlas Cross Sport

0
1344

Компанія Volkswagen показала дві новинки, побудовані на базі моделі Atlas: пікап Atlas Tanoak і кросовер Atlas Cross Sport. Автовиробник Volkswagen представив на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч новий кросовер під назвою Atlas Cross Sport. Автомобіль є серійною версією п’ятимісного концепту Volkswagen Atlas Hybrid. Виробництво машини стартує в США у 2019 року на заводі в місті Чаттануга, штат Теннессі, паралельно з семимісним Atlas.

Новинка відрізняється купеобразного формою кузова. Кросовер отримав гібридний привід (PHEV), що підключається. Потужність кросовера складає 360 к.с. Запас ходу на електротязі не перевищує 42 км. Друга версія автомобіля з гібридним приводом без функції зовнішньої зарядки акумуляторів (HEV) розвиває потужність у 314 к.с.

Також на заході публіці показали великий пікап, який створили за мотивами концепт-кара Atlas Tanoak. Модель отримала бензиновий двигун потужністю 280 к.с. Новинка стала першим пікапом Volkswagen, побудованим на модульній платформі з поперечним розташуванням двигуна (MQB). Чи отримає концепт в майбутньому серійну версію, поки невідомо.

Джерело

Читайте також:   Kia представила оновлений седан Cerato

Напишіть відгук