Компанія Volvo офіційно презентувала універсал підвищеної прохідності V60 Cross Country

0
208

Шведська компанія офіційно представила новий універсал підвищеної прохідності V60 Cross Country. Спочатку модель запропонують у бензиновій і дизельній версіях, але пізніше на ринок вийдуть і гібридні модифікації. Вартість поки невідома.

Volvo представила свій черговий універсал підвищеної прохідності, побудований на сучасній модульній платформі SPA. Модель V60 Cross Country повністю розсекречена, і тепер доступні деякі дані. Кліренс новинки становить 210 мм – це на 75 мм більше, ніж у звичайного V60.

Вже у базовому оснащенні новий універсал отримає фірмову систему повного приводу, асистенти водієві при підйомі та спуску, а також встановлений позашляховий режим трансмісії. Крім цього до штатного обладнання увійшли системи автоматичного екстреного гальмування, напівавтономного керування на швидкостях до 130 км, а також мультимедійно-інформаційна система Sensus, сумісна з Apple CarPlay, Android Auto і 4G.

Під капотом у новинки будуть встановлені дизельні мотори D4 з максимальною потужністю до 150 і 190 кінських сил в залежності від модифікації, а також бензиновий агрегат T5 з максимальною потужністю до 245 кінських сил. Пізніше будуть запропоновані також дві гібридні версії з сумарною потужністю до 345 і 390 сил з можливістю зарядки батареї від стандартної електричної мережі.

Стандартна версія універсала Volvo V60 була представлена ​​ще у лютому поточного року. У довжину модель дорівнює 4,75 метрів при колісній базі у 2,87 метра, що забезпечує достатній простір для водіїв і пасажирів. Об’єм багажного відсіку дорівнює 529 літрам, що на 99 літрів перевищує обсяг попередника. Складений задній ряд сидінь дозволяє збільшити обсяг до 1 364 літрів.

На жаль, зараз компанія не повідомляє інформацію про майбутні комплектації, список додаткових опцій або вартість.

Джерело

Напишіть відгук