Конкурс на стажування у колишніх МРЕВ досяг 30 осіб на місце

0
658

У головному сервісному центрі МВС України розповіли про перші результати прийому анкет на стажування в сервісних центрах. Тільки за перший тиждень у відомство надійшли заявки від 1700 чоловік, при тому, що всього для Києва планується відібрати лише 60 чоловік.

За словами в. о. Директора Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія, у зв’язку з великою кількістю бажаючих, у відомстві вирішили продовжить прийому заявок ще на шість днів, до 9 квітня. «Нам дуже приємний такий кредит довіри і бажання стати частина реформи. Однак це лише половина шляху», – сказав він.

За статистикою, 90% тих, що подали заявки на стажування, раніше не працювали в системі МВС, 52% кандидатів – жінки. Про наявність досвіду у сфері послуг в анкеті повідомили 63% зареєстрованих, а повну вищу освіту мають 75% бажаючих пройти стажування для подальшої роботи в сервісних центрах МВС у Києві.

 

Конкурс на стажування у сервісних центрах МВС був відкритий 23 березня, навчання і практика триватимуть до літа. У разі успішного завершення програми, стажистам запропонують роботу із зарплатою на рівні шести тисяч гривень. Даний реалізовується у партнерстві з Консультативною Місією ЄС в Україні (EUAM) з метою розвитку кадрового потенціалу та впровадження відкритих стандартів роботи сервісних центрів МВС.

Джерело: mvs.gov.ua

Читайте також:   Mini Remastered - сучасна інтерпретація класичного Міні

Напишіть відгук