Концепт Volkswagen I. D. майбутній серійний електромобіль

0
371

Компанія представила в рамках «ночі прем’єр» паризького автосалону новий -кар I. D., названий передвісником початку електромобілізації німецької марки. Він також є прообразом серійного електромобіля, який почнуть випускати через чотири роки.

Концептуальний хетчбек I. D. розміром з VW є першим компактним автомобілем Volkswagen на электромобільній платформі Modular Drive Kit (MEB). Крім цього він є першим «Фольксвагеном» з характерним дизайном майбутніх електрокарів німецької марки. У I. D. немає навіть натяку на фальшрадіаторні грати, передній і задній звіси короткі, центральні стійки кузова відсутні, а задні двері зсуваються. Крім цього прототип отримав панорамний дах та систему автономного водіння, при активації якої рульове колесо забирається в передню панель. За словами керівників Volkswagen, при габаритних розмірах VW Golf новий I. D. всередині такий самий просторий як VW Passat.

I. D. оснащений мотором потужністю 170 л. с. і володіє запасом ходу від 400 до 600 кілометрів в залежності від умов руху. Спрощений серійний автомобіль у стилістиці показаного в Парижі концепт-кара буде представлений в 2019 року і надійде в продаж в 2020 році паралельно із звичайним «Гольфом». У Volkswagen розраховують, що хетчбек стане таким знаковим автомобілем для марки, якими є Golf і Beetle. Після компактної п’ятидверної моделі з електроприводом у продаж надійдуть кросовери і мінівени на електротязі. За планом компанії до 2025 року продажі електрмобілів повинні досягти одного мільйона примірників – близько 15% від усіх продажів. До цього часу німці також очікують появу серійних автомобілів з повноцінним автопілотом.

Джерело: Largus.fr

Читайте також:   Audi випустить компактний позашляховик Q1 на платформі Volkswagen

Напишіть відгук