Корпорація “Еталон” у 2019 році розпочне серійний випуск 12-метрових автобусів

0
132

Корпорація “Еталон”, один із провідних українських виробників автотранспортних засобів, у середині 2019 року має намір розпочати серійне виробництво нового низькопідлогового 12-метрового автобуса А12210 (“Астра”) пасажиромісткістю понад 100 осіб. Про це повідомив директор Чернігівського автозаводу, що входить до корпорації, Валерій Купцов.

“Перший зразок автобуса вже розроблено й вироблено. Він відповідає вимогам Євро-5 і пристосований для транспортування пасажирів в інвалідному візку. Він оснащений силовим агрегатом індійської Ashok Leyland потужністю 230 к. с.”, – повідомив він на прес-конференції в середу.

В.Купцов додав, що, як очікується, протягом півроку завершиться підготовка виробництва та сертифікація, після чого автобус буде запущено в серійне виробництво.

Як повідомив президент корпорації “Еталон” Володимир Бутко, ціна автобуса може становити $160 тис. (двигун Євро-5) і близько $170 тис. – із двигуном Євро-6.

Під час прес-конференції представники корпорації також повідомили, що поточного року розроблено ще кілька автобусів, зокрема сімейство А08117: автобус 2-го класу загальною місткістю 60 пасажирів при 40 для сидіння, автобус із можливістю перевезення пасажирів з обмеженими можливостями (58 пасажирів при 38 для сидіння), шкільний автобус (40 місць для сидіння), а також модифікація з можливістю перевезення школярів з обмеженими можливостями.

Крім того, вироблено прототипи й готуються до сертифікаційних випробувань вантажні автомобілі AL Guru (4х4) – повноприводний автомобіль, який може бути використаний у силових структурах.

Крім цього, корпорація зберігає плани виходу на європейський ринок. Зокрема, в лютому 2019 року очікується сертифікація автобуса “Тюльпан” для цього ринку, а з другого кварталу – його продаж, зокрема в Польщі, Словаччині, Чехії.

Корпорація “Еталон” об’єднує 21 підприємство, зокрема два автозаводи (в Борисполі та Чернігові), а також завод “Український кардан”, що випускає карданні вали, та Чернігівський ковальський завод. Основний напрям діяльності – автобусо- і машинобудування, складська логістика.

Читайте також:   Замість ямкового ремонту дороги будуть ремонтувати суцільними відрізками

Джерело

Напишіть відгук