Kroger і Nuro запустили тести електромобілів-доставщиків в Арізоні

0
291

Автономно керовані електромобілі можуть послужити хорошу службу навіть тим людям, які самі автомобілі не водять – наприклад, в сфері доставки чого б то не було. Сьогодні компанія Kroger в черговий раз довела свій професіоналізм у справі розробки спеціального програмного забезпечення для самокерованих електромобілів, сповістивши американську громадськість про перший запуск електромобілів-доставщиків на території Скотсдейла в Арізоні. Ці публічні тести автономних електромобілів від компанії Nuro – з якою Kroger співпрацює вже деякий час – уже поступово розширюють розуміння того, як такі послуги можуть бути поліпшені додатково.

Варто зауважити, що поки що електромобілі Nuro R1 працюють тільки з представництвом мережі магазинів Fry’s Food – причому користувачі повинні зробити замовлення на доставку продуктів саме за допомогою мобільного додатку. З одного боку, це зручніше і швидше, так як не вимагає додаткової авторизації, але з іншого боку може викликати невдоволення певної частини користувачів даного сервісу.

Як би там не було, старт публічних тестів цих електромобілів-доставщиків по території Стоксдейла може стати позитивним імпульсом для всіх сторонніх компаній, зацікавлених у створенні чогось аналогічного. Варто відзначити той факт, що Kroger і Fry’s Food домовилися про власну цінову політику – поки що про це відомо мало, проте той факт, що користувачеві не доводиться набирати якийсь мінімальний набір продуктів за доставку, а вартість доставки фіксована в 5 доларів США, стає зрозуміло, що компанії працюють на взаємовигідних умовах для себе і для розвитку власного бізнесу.

Подібні розробки є дійсно цікавими й багатообіцяючими – можливість уникнути походу в магазин і замість цього отримати на руки продукти в цей же день або на наступний напевно стане для багатьох людей кращим форматом шопінгу. Саме тому Kroger спільно з Nuro продовжує працювати над поліпшенням даного концепту. Так що зовсім скоро користувачів в Арізоні може очікувати подальше розширення.

Читайте також:   У ДТП на Дніпропетровщині загинув Кузьма Скрябін

Джерело

Напишіть відгук