Кросовер Ford EcoSport будуть випускати в Румунії

0
302

Компанія # підтвердила, що виробництво компактного кросовера # для європейського ринку буде налагоджено на заводі Motor в Румунії. Випуск автомобілів почнеться в другій половині наступного року. В даний EcoSport для європейських ринків (крім російський) виробляють в Індії, але вже з осені 2017 року збірку кросовера налагодять в румунському місті Крайова. Інвестиції в розширення румунського виробництва складуть близько 200 мільйонів євро, а сумарні інвестиції в підприємство, запущене в 2008 році, досягнуть 1 мільярда євро, повідомили в прес-службі Ford of Europe.

З початку 2016 року європейські продажі EcoSport зросли майже на 30% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Американська компанія також прогнозує, що в найближчі роки сегмент компактних кросоверів стане ще більш популярним серед європейців. Очікується, що до 2017 року продажу подібних позашляховиків досягнутий 1.5 млн. од. на – на 35% більше, ніж було продано в 2015 .

Ford EcoSport

В Україні Ford EcoSport пропонується в передньопривідному виконанні з 1.5-літровою «четвіркою» потужністю 112 к. с., а також 1.0-літровою «турботрійкою» EcoBoost з віддачею 125 к. с. Півторалітровий агрегат поєднується з 5-ступінчастою «механікою» і 6-діапазонним «автоматом», а «Экобуст» пропонується виключно з «механікою». Також є дизельна версія з мотором 1.5 TDCi потужністю 95 к. с. і механічною пятиступкою. У деяких європейських країнах кросовер продається і з 140-сильним бензиновим турбомотором, але нам його не завозять.

 

Читайте також:   Водійські права у смартфоні. Але поки що не в Україні

Напишіть відгук