Кросовери Tesla Model X відкличуть через дефект крісел

0
202

Компанія # Motors оголосила відгук 2.7 тисяч кросоверів Model X. У електромобіля виявлено дефект сидінь третього ряду, через який спинки можуть скластися вперед при аварії. За даними виробника, несправність виявили під час випробувань перед початком європейських продажів.

Під відкликання потрапили всі екземпляри Model X, випущені до 26 березня 2016 року для американського ринку. У компанії повідомили, що успішно пройшов 15 різних перевірок на безпеку, але не зміг пройти 16-й за рахунком тест, який проводився перед запуском офіційних продажів моделі в Європі. Також відзначено, що дефект викликаний не конструктивними недоліками автомобіля, а проблемою у продукції стороннього постачальника, який випускає комплектуючі для «Тесли».

В даний час виробник не має інформації про нещасні випадки або отримані травми через зазначену проблему сидінь. У той же час власникам кросоверів рекомендовано не перевозити пасажирів на задніх сидіннях до усунення дефекту. В рамках сервісної кампанії кросовери Tesla Model X пройдуть додаткову діагностику, повинен зайняти не більше двох годин. Всі роботи будуть проведені безкоштовно.

Компанія Tesla Motors вже не в перший раз проводить відкликання своїх автомобілів. У 2014 році під сервісну акцію потрапили седани Model S 2013 модельного року через несправність зарядних пристроїв. А восени 2015 американський виробник електрокарів оголосив відгук всіх 90 тисяч проданих Model S в зв’язку з можливою несправністю в механізмі фіксації ременів безпеки.

Джерело: The Verge

Читайте також:   Tesla випустила за тиждень 5000 електрокарів Model 3

Напишіть відгук