Китайці випустили електричний суперкар

0
262

У Китаї почалися продажі електричного суперкара Qiantu K50. Його випускає компанія Qiantu Motor, яка належить CH Auto.

Qiantu K50 розроблявся багато років. Його концепт був вперше представлений у 2014 році. З тих пір у нього було кілька версій, але дизайн в цілому залишався незмінним.

Технічні характеристики Qiantu K50

Суперкар оснащується двома електродвигунами, потужність кожного складає 190 к.с. і 290 Нм крутного моменту. Загальна ж потужність силової установки сягає 435 к.с. і 680 Нм крутного моменту в спеціальному режимі. У нормальному режимі потужність дорівнює 380 к.с. і 580 Нм крутного моменту. Розгін до 100 км / год займає всього 4,6 секунди при максимальній швидкості 200 км / год. На одній зарядці батареї він здатний проїхати 380 км, а при «постійній» швидкості – 510 км. Що таке «постійна» швидкість – не уточнюється. Швидше за все, мова йде про 60 км / год, оскільки саме її китайці використовують для позначення «постійної» швидкості.

Салон виглядає дуже непогано для «китайця». Зверніть увагу на 15,6-дюймовий сенсорний дисплей і сучасну цифрову приладову панель.

При створенні цього суперкара китайці активно використовували вуглеволокно. Тому його вага досягає 1960 кг. Звичайно, це пристойна цифра, але вона ж могла бути і більше без вуглеволокна.

Джерело

Читайте також:   Спецверсія SsangYong Tivoli Black Edition надійшла у продаж в Італії

Напишіть відгук