«Київавтодор» назвав причини незадовільного стану доріг

0
401

У головному дорожньому відомстві Києва розповіли, чому столичні дороги масово деформуються, а локального ремонту після зими вистачає лише на короткий час. Комунальники також уточнили, коли розпочнеться поточний і капітальний дорожнього покриття.

КП «Київавтодор» виділив чотири ключові причини, які призвели до незадовільного технічного стану доріг Києва:

  • малі обсяги регламентованих робіт з поточного та капітального ремонтів попередніх років, в результаті чого 88.7% міських вулиць і доріг відпрацювали після останнього капремонту або реконструкції 18-20 і більше років (у 1.5 – 2 рази перевищує нормативні терміни);
  • часті аварійні розриття проїжджих частин пов’язані з незадовільним технічним станом інженерних мереж;
  • безконтрольний рух вантажних автомобілів по вуличній мережі міста;
  • невідповідність попередніх норм розрахункових навантажень на асфальтобетонне покриття фактичного навантаження від транспорту;

Статистика ремонтных работ Статистика ремонтных работ

Також зазначено, що з середини січня поточного року дорожні служби ліквідували «ямковість» на площі 22 тис. кв. м. При цьому погодні умови в даний час не дозволяють проводити регламентний ремонт, тому дефекти дорожнього покриття виправляють асфальтобетонної сумішшю, яка «є досить ефективною для тимчасового припинення глибинного руйнування конструкції дорожнього покриття».

Планові ремонти почнуться, коли середньодобова температура перевищить 5 градусів Цельсія. У 2016 році планується виконати поточний ремонт на площі понад 400 тис. кв. м, а також капітальний ремонт – 1084 тис. кв. м дорожнього покриття.

Джерело: Facebook «Київавтодору»

Читайте також:   Декілька корисних порад учасникам аварій про те, як оформляється ДТП.

Напишіть відгук