Київрада розгляне петицію про заміну маршруток на автобуси та електротранспорт

0
361

Електронна петиція про заміну в Києві маршрутних таксі автобусами та електричним транспортом з введенням єдиного проїзного квитка набрала необхідну для розгляду чиновниками кількість голосів. Міський голова Віталій Кличко доручив постійній комісії Київради з питань транспорту, зв’язку і реклами розглянути документ у встановленому законом порядку.

Електронна петиція з вимогою розробки трирічного плану повної відмови Києва від маршрутних таксі з подальшим переходом виключно на автобуси великої місткості, а також електротранспорт (тролейбуси і електробуси), набрав 10 358 підписів при мінімально необхідних 10 000, повідомила прес-служба Київської міської ради. Автор петиції – Валентина Качуріна зазначила, що необхідність такого заходу виникла із-за відсутності належного контролю технічного стану «маршруток», обороту коштів та якості обслуговування. Крім цього запропоновано запровадити єдиний проїзний квиток у вигляді картки з магнітною стрічкою, який можна буде використовувати в будь-якому виді громадського транспорту.

У петиції також зазначено, що реалізація ініціативи підвищить рівень обслуговування пасажирів і дозволить повністю відмовитися від кондукторів, збільшивши штат контролерів, а також розвантажити вулиці в центрі міста і вивести з «тіні» обіг коштів за оплату проїзду. Повний текст електронної петиції зазначений у відповідному розділі на сайті КМДА.

Читайте також:   «Київтранспарксервіс» додасть паркомісць у місті

Напишіть відгук