«Київтранспарксервіс» додасть паркомісць у місті

0
359

КП «Київтранспарксервіс» має намір збільшити в 2016 році кількість легальних паркувальних місць у Києві до 39 тисяч. При цьому на підприємстві наполягають на підвищенні штрафів і збільшення кількості патрульних, які повинні займатися оформленням порушень правил зупинки і стоянки транспортних засобів. Також відзначена необхідність підвищення тарифів на паркування.

За словами директора КП «Київтранспарксервіс» Артема Шамрая, ті штрафи за паркування в недозволеному місці, які діють в даний час, є недостатніми для підняття дисципліни водіїв і потребують перегляду.

«Штрафи в розмірі 250 – 400 гривень, залежно від класу, моделі авто і місця парковки, не працюють. Це не та сума, яка навчить водія дотримуватися правил. Вважаю, що необхідно збільшити ці штрафи, як мінімум в три рази. Тоді це дисциплінує водіїв і службу паркування, а також розвантажить роботу патрульних поліцейських»

Керівник комунального підприємства також зазначив, що водії не бояться евакуаторів, оскільки евакуація автомобілів можлива лише у виняткових випадках, а з-за складної  процедури порушники найчастіше обмежуються оплатою «смішного» штрафу.

«Правила евакуації прописані так, що навіть, якщо машина вже занурена на лафет, а на місці є власник авто, то патрульний повинен зупинити процес евакуації і повернути машину власникові. Все закінчиться лише штрафом»

Він також додав, що в столиці необхідно підняти тарифи на парковку, хоча і не назвав приблизної суми. Зараз, тарифи складають від 5 до 10 грн/год, в залежності від зонування.

«Все залежить від багатьох економічних і соціальних стандартів. Є Департамент фінансів, який визначає тарифоутворення. Сам тариф залежить від багатьох факторів, починаючи від мінімально прожиткового рівня і закінчуючи розміром мінімальної зарплати. В Європі менше 5 євро за паркування за годину ви не зустрінете»

Розповів Шамрай, додавши, що рішення про тарифи приймає керівництво міста і депутати, а не підприємство.

Читайте також:   Київська влада розповіла, де полагодять дороги (інфографіка)

Джерело: Місто Київ

Напишіть відгук