«Київтранспарксервіс» представив новий паркувальний талон

0
609

Сьогодні у київській мерії відбулася презентація нового паркувального талона. Присутнім на заході паркувальникам чиновники КМДА і керівництво «Київтранспарксервісу» пообіцяли невідворотне покарання у разі роботи «мимо каси». А для контролю видачі чеків оплати паркування, за співробітниками підприємства будуть спостерігати контролери під прикриттям.

За даними КП «Київтранспарксервіс», в період з травня по березень було звільнено 19 паркувальників, трьом оголошено про дисциплінарне стягнення у вигляді догани, ще по чотирьох проводиться службове розслідування. «Я хочу, щоб кожен з вас зрозумів, якщо вас хтось змушує збирати «чорні каси», знайте, що за це буде покарання. Ніхто вас не буде рятувати. Це ваша особиста проблема. Ми своїми діями хочемо змінити «обличчя» комунального підприємства і покладаємо великі надії на новообраного директора», – звернувся до працівників КП заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

Він також зазначив, що з сьогоднішнього дня починають працювати групи спеціальних перевіряючих. Так звані контролери будуть «абсолютно несподівано приїжджати і паркувати свої ». У разі, якщо паркувальник не видасть чек за оплату, він буде звільнений. Про подібні факти також обіцяють відразу ж повідомляти в правоохоронні органи.

Як повідомлялося раніше, в Київраді розроблений проект плати за паркування у вихідні дні та неробочий час. Роботу платних паркувальних майданчиків планується обмежити з 8:00 до 20:00.

Джерело: КМДА

Читайте також:   Кількість авто на електротязі в Норвегії перевищило 50% всього автопарку

Напишіть відгук