LADA Largus отримав новий двигун

0
270

На автомобілях LADA Largus з’явився новий 8-клапанний – замість імпортного мотора потужністю 84 к.с. встановлять російський потужністю 87 к.с. Одночасно з ростом потужності збільшеться крутний момент – з 123 до 140 Нм, завдяки чому покращилась розгінна і тягова динаміка автомобіля. Російський виконує екологічні норми Євро-5 і допускає застосування бензину з октановим числом 92.Поліпшення технічних характеристик автомобіля не відбилося на його ціні. П’ятимісний LADA Largus з російським 8-клапанним мотором коштує від 524 500 рублів ($ 7 640), семимісний – від 590000, фургон ($ 8 590) – від 497 500 рублів ($ 7 245). Перші 500 автомобілів з новим мотором вже зроблені і відправлені дилерам LADA.

При впровадженні в LADA Largus двигун отримав нові опори, оригінальні калібрування для вітчизняного контролера, ефективний резонатор-поглинач шуму на впуску і повітряний фільтр з можливістю легкого обслуговування. В механічній коробці передач  передавальні відносини були спеціально підібрані для LADA Largus з російським мотором.

Аналогічний мотор застосовується на автомобілях LADA сімейств Granta, Kalina, Priora, а також на автомобілях Datsun, що випускаються в Тольятті. Серед конструктивних особливостей двигуна – полегшена шатунно-поршнева група, автоматичний натягувач ременя ГРМ, форсунки охолодження поршнів, металева прокладка головки циліндрів, каталітичний нейтралізатор під стандарт Євро-5, електронний дросельний патрубок нового покоління. Завдяки цим та іншим рішенням інженери домоглися високого рівня надійності та віброакустичного комфорту автомобіля.

Джерело: Ладаонлайн

Читайте також:   Від сьогодні посилена відповідальність за парковку на місцях для осіб з інвалідністю

Напишіть відгук