Lamborghini показав Aventador SVJ

0
244

Компанія Lamborghini опублікувала новий тизерний ролик, в якому показала хардкорну модифікацію Aventador під назвою SVJ. У цьому відео виробник акцентує увагу на системі активної аеродинаміки ALA (Aerodinamica Lamborghini Attiva), яка підлаштовується під стиль водіння та характер траси. Вперше цю систему застосували на Huracan Performante.

До системи Aerodinamica Lamborghini Attiva входить два активних аероелементи: рухливі заслінки в задньому антикрилі та передньому сплітері. Така конструкція дозволяє змінювати рівень притискної сили й лобового опору в залежності від швидкості автомобіля та кута повороту коліс. Для кращої стабільності при поворотах ALA здатна по-різному завантажувати праву та ліву сторону антикрила.

За попередніми даними Lamborghini Aventador SVJ буде оснащений 6,5-літровим агрегатом V12, потужність якого складе 770-800 кінських сил. Інформація на рівні чуток: під час тестів автомобіля на “Північній петлі” суперкар подолав трасу за 6 хвилин 44,95 секунди, що на 2 секунди швидше ніж Porsche 911 GT2 RS.

Джерело: Автосвіт

Читайте також:   Caterham обіцяє випустити спорткар на кожен день

Напишіть відгук