Lexus RX отримає третій ряд сидінь

0
509

Керівництво компанії Lexus погодилося з доводами американських дилерів, які просили випустити семимісну модифікацію кросовера RX. На автосалоні в Нью-Йорку глава американського підрозділу бренду Джефф Брэкен підтвердив, що нова модифікація популярної моделі з’явиться в кінці 2017 або початку 2018 року.

Семимісний Lexus RX отримає розтягнуту порівняно із звичайною модифікацією колісну базу, але збереже стилістичні особливості.

«Ми витратили стільки енергії на створення нинішньої моделі, що не збираємося йти на компроміси навіть при наявності третього ряду сидіння»

Топ-менеджер також розвіяв чутки про те, що новинка отримає позначення TX. Нещодавно компанія подала в США заявку на реєстрацію товарних знаків RX 350L і RX 450hL, ймовірно вони будуть використані для позначення звичайної і гібридної модифікацій розтягнутого кросовера.

Lexus RX є одним з найбільш продаваних автомобілів в преміум-сегменті американського ринку. За останні три роки продажі моделі не опускалися нижче 100 тисяч примірників. Низькі ціни на паливо лише підстьобують інтерес до збільшених версій позашляховиків.

Lexus RX

Очікується, що в США Lexus RX з трьома рядами сидінь отримає вже знайомий по базовій моделі 3.5-літровий двигун V6 потужністю 295 к. с. Сумарна віддача гібридної силової установки, в яку також входить мотор V6 3.5 L, розвиває 308 л. с. Залишається відкритим лише питання ціни новинок, а також перспективи появи на інших ринках. У США нинішня стартує з $41 900 за передньопривідний варіант і $43 300 – за версію з повним приводом. Цінники на гібридний RX 450h починаються з $52 235.

Читайте також:   Штрафи за п'яне водіння в Молдові збільшені до 1,3 тисяч євро

Напишіть відгук