Львів закупить десятки нових автобусів – марка вже відома

0
312

2016 році на дорогах Львова з’являться 60 нових автобусів і 7 трамваїв. Про це днями повідомив на брифінгу міста Андрій Садовий. Кошти на оновлення транспортного парку передбачили у міському бюджеті. Постачальника вибирали на тендері. Найкращі умови, за словами Андрія Садового, запропонував концерн «».

«У цьому році на маршрути вийде 60 нових надсучасних автобусів виробництва «Електрон» з двигуном Євро 5. Нічого подібного жодне України не має. У вересні ми отримаємо 5 нових трамваїв, в жовтні – ще 2. З’являться також нові тролейбуси»

Андрій Садовий також зауважив, що впровадження електронного квитка на проїзд в електротранспорті планується на кінець року.

Нагадаємо, 18 березня у Львівській міській раді було підписано угоду, якою ЄБРР задекларував готовність надати кошти ЛКП «Львівавтодор» під гарантії міста на впровадження системи електронного квитка. Підписана угода про наміри поки не передбачає надання кредитних коштів, адже обсяг і вартість проекту будуть точно визначені після проведення передпроектного аналізу. Розмір позики, яку готовий надати банк, може скласти 10 млн євро.

Джерело: zik.ua

Читайте також:   Працівники ДАІ та громадські активісти говорили про безпечний велорух на вулицях Львова

Напишіть відгук