Mazda MX-5, стала найкращим автомобілем у світі

0
808

Четверте покоління Mazda був названий кращим автомобілем 2016 року на конкурсі «Всесвітній автомобіль року» (World Car of the Year – WCOTY), а також автомобілем з найкращим дизайном в світі. Для Mazda нагорода «Всесвітній автомобіль року» – це друга нагорода після Mazda 2, отриманій в 2008 році, а також перша модель в історії нагородження WCOTY, яка завоювала обидві нагороди.


WCOTY була заснована ще в 2004 році міжнародною групою автомобільних журналістів, а суддівська колегія цього року складалася з 73 журналістів з 23 різних країн. 24 березня Mazda MX-5 була оголошена переможницею на Нью-Йоркському автошоу і обрана серед таких фіналістів, як Audi A4 Sedan/Avant і Mercedes-Benz GLC. Фіналістами в номінації «Кращий дизайн року» стали Jaguar XE і Mazda CX-3.
«Це неймовірна честь, що Mazda MX-5 названа абсолютним автомобілем року і автомобілем з найкращим дизайном у світі», – сказав Масахіро Моро, Президент і керівник Mazda Північної Америки, а також виконавчий директор Mazda Motor Corporation. «Оскільки незабаром з конвеєра зійде мільйонний екземпляр нашої ікони – родстера MX-5, ця нагорода є доказом того, що ця модель молода, яскрава, динамічна і актуальна як ніколи, також доводить, що зовнішність Mazda повністю відповідає її динаміці.
Незважаючи на те, що мені випала честь прийняти цю нагороду від імені компанії, я приймаю її, представляючи кожного співробітника Mazda, кожного Дилера і клієнта, якому випала радість керувати справжнім родстером».

Ікуо Маеда, виконавчий директор Mazda і генеральний менеджер департаменту дизайну сказав так: «Я дуже пишаюся цією нагородою – підтвердженням того, що наш дизайн подобається людям в усьому світі. Лінійка наших продуктів нового покоління розроблена на основі філософії дизайну KODO-душа руху, який «оживляє» автомобілі і ми постійно вдосконалюємо красу їх форм. Mazda – це гордий японський і, постійно рухаючись вперед, ми і надалі будемо покращувати дизайн наших автомобілів».
Четверте покоління MX-5 – є шостою моделлю в лінійці продуктів нового покоління Mazda, створених з використанням повного спектру технологій SKYACTIV, а також на основі концепції дизайну KODO-душа руху. З’явившись на ринку в 2015 році, ця модель завоювала позитивні відгуки клієнтів завдяки значному зниженню ваги, дизайну кабіни, центром якого є людина, а також відчуття єдності водія і автомобіля – Jinba-ittai.
Нова MX-5 вже зібрала більше 30 нагород, серед яких є «Автомобіль року» в Японії 2015-2016 і «Автомобіль року» у Великобританії 2016. Версія моделі зі знімним жорстким дахом – Mazda MX-5 RF – дебютувала на міжнародному автошоу в Нью-Йорку в 2016 році.
Mazda продовжить створювати автомобілі, які приносять задоволення від управління ними, стаючи єдиним брендом, до якого хочеться повертатися знову і знову.

Напишіть відгук