Мексиканські Volkswagen Golf Sportwagen почали проходити індивідуальну пересертифікацію в Україні

0
372

Скандал з фальшивими сертифікатами на мексиканські Volkswagen Golf Sportwagen (Variant), які були продані в Україні, останнім часом затих. Але це зовсім не означає, що питання вирішене. Нагадаємо, що навесні цього року стало відомо про те, що 2800 Volkswagen Golf Sportwagen (Variant) мексиканського виробництва, які імпортувала компанія «Порше Україна», починаючи з вересня 2017 року, були продані за фальшивими сертифікатами.

Ці автомобілі збиралися знімати з реєстрації до отримання «Порше Україна» законних сертифікатів на мексиканські Volkswagen Golf Sportwagen (Variant). А потім – реєструвати ці авто знову.

Щодо приблизних (хоча б) термінів отримання нових сертифікатів та перереєстрації Volkswagen Golf Sportwagen (Variant), прогнози поки не втішні. Не виключено, що процес може затягнутися до кінця року. Процес сертифікації зазначених автомобілів вже почався. Наступним кроком буде розгляд можливості реєстрації цих автомобілів. Імовірно, з моменту узгодження всіх деталей знадобиться кілька місяців для повної реалізації зазначеного процесу для всіх автомобілів Golf Sportwagen (Variant).

Джерело

Читайте також:   Операція "Перевізник" виявила близько 3 тисяч несправних автобусів - МВС

Напишіть відгук