Mercedes-Benz GLE 2019: нові фото

0
331

Компанія все ще не оголосила дату прем’єри нового покоління Mercedes-Benz GLE 2019, але можна очікувати швидкого дебюту новинки. З урахуванням того, як впевнено автомобіль «скидає» камуфляж, можна припустити, що кросовер представлять в рамках Паризького автошоу вже у жовтні.

Ресурс Carscoops виклав свіжі фотографії новинки, зроблені в ході чергових дорожніх випробувань. Кросовер Мерседес вже давно тестують у виробничому кузові, але з часом компанія приховує зовнішність новинки все менше.

Новий Мерседес майже повністю «роздягнувся»: ми вже чітко бачимо дизайн заднього бампера з вертикальними отворами (можливо, декоративними), можемо розглянути форму задніх ліхтарів. Мабуть, вони стануть найяскравішою деталлю в дизайні нового кросовера.

Передня частина, як і раніше, прихована камуфляжем, але, якщо постаратися, можна розглянути форму головної оптики, яка буде виконана в рамках поточного корпоративного стилю Mercedes-Benz.

Раніше з’явилися фотографії інтер’єру нового кросовера, на яких салон чітко видно. Виходить, що новий Mercedes-Benz GLE 2019 вже практично перестав бути секретом. Але деякі деталі зовнішності все ще не розкриті, тому залишилося дочекатися офіційної прем’єри.

Джерело

Читайте також:   Українські мобільні додатки допоможуть автомобілістам усього світу

Напишіть відгук