Michelin запропонував відновлювати зношені шини за допомогою 3D-друку

0
309

Michelin працює над технологією, яка дозволить за допомогою 3D-принтерів відновлювати зношені шини. На спеціальних станціях водії зможуть відтворити на них будь-який малюнок протектора – від зимового з безліччю ламелей до напівсліків. Про це повідомляє сайт CarAdvice.

За словами директора з наукових розробок Michelin Сиріла Роже, до масштабного промислового впровадження 3D-друку ще дуже далеко, але його команда домоглася в цій області значних успіхів. При цьому основною проблемою в компанії бачать створення відповідної інфраструктури.

Крім екологічності та високої ефективності витрачання енергії, така технологія дозволить отримати доступ до інформації про стан шин через спеціальний додаток. Далі дані «з хмари» будуть надходити на принтер, який вибере необхідний малюнок протектора для конкретної пори року.

Розробка подібних технологій є частиною стратегії Visionary Concept. В межах програми Michelin також розглядає можливість заміни окремих компонентів гумової суміші, які зараз виготовляються з нафтопродуктів, на подрібнену деревину.

Джерело

Читайте також:   Українські айтішники працюють над автопілотом

Напишіть відгук