Міфи про дизельні авто та їх спростування

0
118

Найбільш продаваним на ринку є автомобілі з бензиновими двигунами. Так склалося, що до дизельних моделей багато автомобілістів ставляться упереджено. Тому експерти вирішили розвіяти найпоширеніші міфи про дизелі.

Міф 1: у дизельних авто великий час розгону. Найчастіше люди думають, що дизельні автомобілі розганяються довше за бензинові аналоги і іноді це дійсно так. Але сучасні компанії використовують на машинах турбодвигуни, які не відстають, а іноді навіть перевершують бензинові.

Міф 2: для дизельних авто важко знайти паливо відповідної якості. Прийнято вважати, що такі автомобілі примхливі у питанні палива, але це не так. А ось бензинові машини, навпаки, можуть потребувати більш якісного палива.

Міф 3: дизельні авто занадто дорогі в обслуговуванні. Думка щодо більш дорогого обслуговування частково правильно. Дизельне паливо швидше забруднює фільтр, оскільки витрата пального менше, то обслуговування все одно буде дешевшим.

Міф 4: дизельні авто непридатні для їзди взимку, бо можуть просто не завестися. Практично всім відомо, що на сильному морозі дизельний двигун може не завестися. Але вирішити цю проблему простіше простого, для цього потрібно використовувати зимове паливо.

Джерело

Читайте також:   Як не втратити зчеплення з мокрою дорогою?

Напишіть відгук