Міліція Львівщини отримала поліцейські Renault

0
158

Правоохоронці в окремих районах Львівщини їздитимуть не лише на Prius, як Києва, а й на «каблучках» Renault Kangoo. Дана модель вже кілька років експлуатується підрозділами міліції і на відміну від японського автомобіля має окремий відсік для затриманих.

У Львівській області МВС реформується за відмінною від інших регіонів програмою. Поки курсанти нової поліції міста Львова лише готуються до служби, в Самбірському районі проводиться експеримент по впровадженню нових методів роботи міліції. В рамках цього експерименту міліціонерам представили Renault Kangoo.

Дорестайлінгових «каблучки» були закуплені МВС перед проведенням Євро 2012 . Вони обладнані додатковими перегородками між салоном і відсіком для затриманих і успішно експлуатуються міліцією в різних містах країни.

Як пояснили в прес-службі МВС, суть Самбірського експерименту полягала у створенні груп швидкого реагування (ДБР) у блоці міліції громадської безпеки міськвідділу міліції. Всього в таких групах 52 правоохоронця, що працюють у чотири підгрупами по 13 осіб (співробітники міліції і ДАІ). ГБР чергують по дванадцять годин, після – дві доби відпочинку. Для забезпечення негайного реагування на повідомлення громадян на зміну виставляється шість патрульних автомобілів.

За інформацією міліції, за час проведення експерименту кількість звернень громадян до правоохоронців збільшилася на 50%. Крім того скоротився час реагування і прибуття патрулів на місце виклику. У підсумку, завдяки позитивним результатам, експеримент вирішили розширити на території Старосамбірського, Турківського, Жовківського та Мостиського районів.

Читайте також:   Львів закупить десятки нових автобусів - марка вже відома

Напишіть відгук