Міліція Львівщини отримала поліцейські Renault

0
217

Правоохоронці в окремих районах Львівщини їздитимуть не лише на Toyota Prius, як поліція Києва, а й на «каблучках» Renault Kangoo. Дана модель вже кілька років експлуатується підрозділами міліції і на відміну від японського автомобіля має окремий відсік для перевезення затриманих.

У Львівській області МВС реформується за відмінною від інших регіонів програмою. Поки курсанти нової поліції міста Львова лише готуються до служби, в Самбірському районі проводиться експеримент по впровадженню нових методів роботи міліції. В рамках цього експерименту міліціонерам представили Renault Kangoo.

Дорестайлінгових «каблучки» були закуплені МВС перед проведенням Євро 2012 . Вони обладнані додатковими перегородками між салоном і відсіком для затриманих і успішно експлуатуються міліцією в різних містах країни.

Як пояснили в прес-службі МВС, суть Самбірського експерименту полягала у створенні груп швидкого реагування (ДБР) у блоці міліції громадської безпеки міськвідділу міліції. Всього в таких групах 52 правоохоронця, що працюють у чотири підгрупами по 13 осіб (співробітники міліції і ДАІ). ГБР чергують по дванадцять годин, після – дві доби відпочинку. Для забезпечення негайного реагування на повідомлення громадян на зміну виставляється шість патрульних автомобілів.

За інформацією міліції, за проведення експерименту кількість звернень громадян до правоохоронців збільшилася на 50%. Крім того скоротився реагування і прибуття патрулів на місце виклику. У підсумку, завдяки позитивним результатам, експеримент вирішили розширити на території Старосамбірського, Турківського, Жовківського та Мостиського районів.

Читайте також:   До кінця року всі машини ДАІ отримають відеореєстратори

Напишіть відгук