Mini Remastered – сучасна інтерпретація класичного Міні

0
326

 

На Женевському автосалоні 2018 невеликий британський виробник David Brown Automotive представив на суд громадськості свою сучасну версію культового MINI – MINI Remastered.

Побудований повністю з нуля MINI Remastered повторює зовнішнім виглядом і конструкцією оригінал. Зате у машини з’явилися такі сучасні речі, як світлодіодна оптика та інформаційно-розважальна система. Але це ще не все!

Розумне і яскраве міське авто, як і раніше, має свої оригінальні габарити – близько 3 м в довжину, менш 1,5 м в ширину і 1,33 м у висоту.

Не дивлячись на свою невелику вагу в 740 кг, MINI Remastered залишився затишною автівкою, здатною забезпечити комфорт і маневреність, змушуючи по-справжньому закохатися в неповторний британський дизайн.

Інтер’єр салону оновленого авто зазнав деяких змін – розробники не стали повністю відтворювати його первинний вигляд, а використали мудре поєднання ретро дизайну з сучасними технологічними матеріалами та інноваціями. Втім, деякі легендарні відмінності в Mini залишилися – в ньому як і раніше двигун і запалювання запускаються з кнопки.

 MINI Remastered начинка

Але тепер автомобіль оснащений суперсучасної кліматичної і навігаційною системою, приладова панель отримала 7-дюймовий інформаційно-розважальний дисплей, коммутуючий зі смартфоном за допомогою Apple CarPlay і Android Auto, а система безпеки включає в себе фронтальні та бічні подушки безпеки.

Mini Remastered – це машина, котра багато в чому створюється за допомогою ручної праці.

 Mini Remastered 2018

А значить, це – штучний товар. І якщо ви є цінителем його неповторного шарму, то за покупку автомобіля доведеться викласти не менше 75 000 фунтів стерлінгів, що еквівалентно майже 104 000 доларам.

Джерело: Автоцентр

Читайте також:   Toyota Prius Prime подвоїв пробіг від розетки

Напишіть відгук