Мініатюрний електромобіль Microlino готують до серійного виробництва

0
241

Настільки ж виверткий, як вулиці, по яких йому судилося їздити, Microlino – це міні електромобіль, вперше показаний на Женевському автосалоні у 2016 році. Сьогодні стало відомо, що він пройшов останні випробування й офіційно схвалений для експлуатації в Європі. Виробництво стильного електро-малятка Microlino почнеться у грудні 2018 року. Першими придбати дивовижний компакт зможуть жителі Швейцарії, а у 2019 році модель стане доступна для замовлення в Німеччині.

Мініатюрний електромобіль Microlino має довжину кузова 2,4-метра, пофарбований у двобарвну схему – все як у ідейної натхненниці, ретро-легенди BMW Isetta 1956 року. В електро-ітерації стара «Ізетта» на новий лад здатна розвинути максимальну швидкість 90 км / год і розігнатися з нуля до 50 км / год за 5 секунд. На вибір запропонують дві версії ємності акумулятора: на 8 кВт / год з запасом ходу в 126 км і на 14,4 кВт / год на поїздку дальністю 202 км.

Практичний і компактний двомісний електромобіль від Micro Mobility Systems можна зарядити від будь-якої звичайної домашньої розетки без покупки спеціальних зарядних станцій або адаптерів. Крім того, конструкція передньої двері гарантує, що водій і пасажир зможуть завжди безпечно виходити прямо на тротуар при парковці навіть в дуже обмежених умовах, де неможливо припаркуватися будь-яким іншим міні-мобілям, в тому числі й виробництва Smart.

Джерело

Читайте також:   У 2019 у всьому світі продадуть 2,6 млн електромобілів (прогноз)

Напишіть відгук