Мінінфраструктури ініціює нову перевірку автоперевізників

0
296

20 липня 2018 року під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка відбулася оперативна нарада щодо дорожньо-транспортних пригод, які сталися у Миколаївській, Хмельницькій та Житомирській областях. У нараді брали участь представники Міністерства інфраструктури, Національної поліції України, Державної служби з безпеки на транспорті та Укравтодору.Юрій Лавренюк повідомив, що аварії забрали життя 18 осіб, 20 осіб були травмовані.

Юрій Лавренюк зазначив, що в аваріях у Миколаївській і Житомирській областях брали участь переобладнані маршрутні автобуси, а також великогабаритний транспорт. Серед головних причин ДТП розглядаються недотримання правил дорожнього руху, зокрема, перевищення швидкості.

Недотримання правил дорожнього руху, швидкісного режиму та правил безпеки призводять до численних людських жертв на українських автошляхах. Вже на наступному засіданні Кабінету Міністрів буде винесено на затвердження підготовлений Міністерством інфраструктури, Міністерством економіки, Міністерством внутрішніх справ проект постанови про введення контролю швидкості на автодорогах країни.

Крім того, Національна поліція України разом з Державною службою безпеки на транспорті проведе жорсткі перевірки автоперевізників на всіх автостанціях та місцях висадки / посадки пасажирів на наявність ліцензій та технічної справності автомобілів. Особливу увагу буде приділено переобладнаним маршрутним автобусам.

Джерело Автоцентр

Читайте також:   Наступного тижня в світі буде продано 4-мільйонний електромобіль

Напишіть відгук