Міняємо зимову гуму на літню

0
581

Весна дезорієнтує неоднорідністю погодних умов. Тому до вибору дати заміни зимової гуми на літню треба підійти з усією відповідальністю.

Відомо, що зимова на відміну від літньої більш м’яка. тому вже при температурі більшій за +10 градусів зимові шини починають гірше працювати, сильніше нагріваються під променями сонця і від теплого асфальту,стають м’якше, швидше стирається малюнок протектора. А шипована , взагалі, на мокрому асфальті значно подовжує гальмівний шлях.

Спеціалісти рекомендують проводити заміну гуми, коли середньодобова температура досягає +5-7 градусів.

Мінюячи зимову гуму на літню варто враховувати деякі нюанси. Міняти покришки потрібно всі одразу. Автомобіль, взутий в різнотипні шини, різко втрачає стійкість на дорозі.

При монтажі гуми на колісні диски, слід звернути увагу на позначення напряму руху .

На літній дощовій гумі можуть бути покажчики зовнішньої і внутрішньої сторони покришки. Ці покришки мають асиметричний протектор. Одягати таку гуму на диски треба відповідно.

Колісні болти (гайки) затягуються навхрест.

Зберігати зняті колеса слід у вертикальному положенні,а не складати штабелем. Бажано заздалегідь обробити їх рідким силіконом. Після обробки гума не сохне. Й зможе послужити вам ще деякий час.

Читайте також:   Подовжуємо термін служби акумулятора

Напишіть відгук