Mitsubishi Outlander нового покоління побудують на платформі Renault-Nissan

0
35

Новий позашляховик Mitsubishi Outlander, вихід якого очікується у 2021 році, може бути побудований на основі Renault-Nissan. Про це заявляє видання Motor1, посилаючись на джерело в керівництві компанії.

За інформацією видання, японський кросовер буде побудований на платформі CMF C / D. Її використовують такі моделі, як Nissan X-Trail і Renault Kadjar. Вона була побудована французько-японським альянсом для зниження витрат на розробку та для максимальної уніфікації.

Якщо інформація про перехід на платформу CMF C / D підтвердиться, то багато напрацювань, які планувалися на новому «Аутлендер», доведеться відкласти на невизначений термін. У разі переходу на нову платформу, Mitsubishi Outlander швидше за все втратить атмосферні бензинові 4-циліндрові двигуни об’ємом 2,0 і 2,4 літра (146 – 167 к.с.), а також 3,0-літровий 6-циліндровий двигун і 2,2-літрового дизель, оснащений системою Common Rail. Замість них він може отримати 2,0 і 2,5-літрові агрегати, потужністю від 143 до 170 кінських сил, які відомі по моделі Nissan Rogue / X-Trail

Джерело: Автосвіт

Читайте також:   В Міноборони представили вітчизняні бронетранспортери KrAZ Spartan

Напишіть відгук