МВС отримало нову партію гібридних Toyota Prius

0
130

Автопарк МВС поповнився черговою партією новеньких автомобілів – Toyota Prius, оснащених гібридною силовою установкою. Ці авто призначені для працівників майбутньої патрульної служби.

У середу 13 травня в Києві біля Національної академії внутрішніх справ України відбулася урочиста процедура передачі в автопарк МВС чергової партії автомобілів Toyota Prius. Їх направив уряд Японії в рамках Кіотського протоколу на реалізацію проекту «Технічного переоснащення» МВС, що передбачає утилізацію міліцейських УАЗик і ВАЗів, що вичерпали свій моторесурс, взамін на сучасні автомобілі Toyota Prius, оснащені сучасною гібридною силовою установкою.

Як повідомив глава МВС Арсен Аваков, це вже другий етап передачі автомобілів від уряду Японії. У ході першого МВС вже отримало 1220 Toyota Prius. Нинішня партія, що складається їх 348 авто призначена для працівників майбутньої патрульної служби Києва та Одеси. Запланований і третій етап поставок таких іномарок, які потраплять у розпорядження патрульної служби Харкова та Львова.

За словами міністра, протягом двох-трьох тижнів поставлені для Києва та Одеси патрульні авто оснастять сучасним обладнанням, необхідним для виконання поставлених завдань. Зокрема, системами «Рубіж», «Тайфун», укомплектованих планшетними комп’ютерами, і системою відеоспостереження. Арсен Аваков підкреслив, що практика використання МВС Toyota Prius показала – вони відмінно підходять для роботи в патрульної поліції, так як вони дуже економічні – витрачають близько 4 л палива на “сотню” пробігу. Ремонт і обслуговування цих автомобілів буде проводити офіційне представництво Toyota в України.

У свою чергу Надзвичайний і повноважний посол Японії в Україні Шигекі Сумі, заявив, що це дуже символічно, коли сучасні та високотехнологічні автомобілі Toyota Prius стають символом нової патрульної служби України. Важливо також і те, що їх гібридна силова установка дозволяє не лише відчутно економити , але і при цьому істотно знизити кількість викиду шкідливих речовин в атмосферу.

Напишіть відгук