МВС почало перевірку ДАІ через дефіцит бланків спецпродукції

0
247

МВС вивчає ситуацію навколо штучного дефіциту бланків у Центрах ДАІ з надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів. За результатами цього моніторингу винні особи притягаються до відповідальності, повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

У відомстві також зазначили, що раніше МВС і ДП «Поліграфкомбінат Україна» домовилися про щотижневу поставку бланків спецпродукції. Остання партія поступила в Центри ДАІ 8 – 9 жовтня. Її обсяг склав майже 26000 водійських посвідчень і більше 26.2 тисяч бланків техпаспортів.

«У той же час з’явилася , що керівники окремих Центрів створюють штучний дефіцит бланків, навіть з урахуванням наявності залишків продукції. Така ситуація не тільки збільшує напруженість у суспільстві, а й створює передумови для корупції. У зв’язку з цим МВС проводить моніторинг забезпеченості Центрів бланкової продукцією. Крім того, у відомстві триває за фактом створення штучного дефіциту. За результатами перевірки, винні посадові особи притягуються до відповідальності. Також будуть прийняті рішення про оптимізацію кількості таких центрів», – уточнили в МВС.

За даними Міністерства внутрішніх справ, з початку 2015 Центри ДАІ з надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, видали понад 733 тисяч бланків техпаспортів на загальну суму 127.9 млн грн, а також більш 541 тисячі водійських посвідчень на загальну суму 90.3 млн грн.

Востаннє керівництво Державтоінспекції обіцяло забезпечити всі МРЕВ бланками техпаспортів, водійських посвідчень та нових номерних знаків (за новим стандартом – з синьою смугою ліворуч) у вересні. Проте насправді, в Центрах надання послуг ДАІ по всій Україні як і раніше періодично не вистачає якогось виду спецпродукції.

Джерело: mvs.gov.ua

Читайте також:   Нововведення по «автоцивілці» відкладається

Напишіть відгук