МВС закупило «правильні» проблискові маячки для поліції

0
375

Автомобілі патрульної поліції отримають червоно-сині «мигалки» замість одноколірних синіх. Нове обладнання закуплено у українського постачальника за 3.13 млн. Грн.

Вартість одного комплекту спецсигналів синього і червоного кольору для патрульного автомобіля складає 13500 грн. Постачанням проблискових маяків для автомобілів поліції займеться ТОВ «Сигнал-». Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Торги були проведені за переговорної процедурі, що дозволило МВС не публікувати технічне завдання на обладнання. У зв’язку з цим не опубліковані ніякі дані про придбане обладнання, відомо лише, що «мигалки» повинні бути доставлені на склад МВС у Києві.

В обґрунтуванні закупівлі МВС також повідомило, що провело переговорну процедуру, а не відкриті торги через особливий в Україні, пов’язаний з частковою мобілізацією для антитерористичних операцій на Донбасі.

Патрульна поліція почала працювати в Києві з липня. Відразу ж після старту роботи поліцейських виявився недолік в оснащенні патрульних автомобілів Toyota Prius, які були передані українському МВС японською компанією Sumimoto Corporation в рамках обміну квот за Кіотським протоколом. Зокрема проблискові маячки на більшості машин повністю сині, а не червоно-сині, як у автомобілів ДАІ. У зв’язку з відсутністю червоного маячка поліцейські на таких машинах не можуть подати світловий сигнал про зупинку транспортного засобу-порушника.

Згодом перший замміністра внутрішніх справ Ека Згуладзе повідомила, що МВС веде переговори з японськими постачальниками машин про заміну спецсигналів на «правильні» червоно-сині. З тих пір інформація про безкоштовну заміну проблискових маяків не надходила, а вже в серпні була проведена зазначену закупівлю нового обладнання.

Джерело: Наші Гроші

Читайте також:   Основні напрямки надходження вживаних авто до України

Напишіть відгук