На автоперевізників нагрянули рейдові перевірки «Укртрансбезпеки»

0
752

Станом на 1 квітня було затверджено перші 16 графіків проведення рейдових перевірок перевізників територіальними органами «Укртрансбезпеки» в період з 4 по 8 квітня, в 16 областях України, повідомляє офіційний сайт

Інспектори «Укртрансбезпеки» почали з профілактичної роботи серед перевізників на тему підвищення безпеки руху та пасажирських і вантажних перевезень. Перевірки стосувалися водіїв транспортних засобів, які здійснюють регулярні та нерегулярні автобусні пасажирів у міжміському, приміському сполученні і на регулярних автобусних маршрутах в містах. Також були проведені профілактичні бесіди з водіями автотранспорту, які здійснюють вантажів, в тому числі небезпечних.

В.о. голови «Укртрансбезпеки» Володимир Балін розповів:

«У минулому році через мораторій на проведення перевірок дуже погіршилася ситуація з безпекою перевезень, деякі порушники відверто нехтують погрозами життю і здоров’ю людей, думаючи лише про власну вигоду. Безпека перевезень повинна стати пріоритетом діяльності перевізників. Очікуваний результат перевірок – зменшення кількості ДТП та тяжкості їх наслідків, а також попередження аварійних ситуацій »

Також проводяться переговори з Національною поліцією щодо порядку співпраці у сфері контролю за безпекою автоперевезень. На сьогодні вже існує чітка схема взаємодії «Укртрансбезпекі» і поліції в питаннях габаритно-вагового контролю транспортних засобів, як результат – підписано спільний графік роботи майже по всіх областях.

Відзначимо, що перед тим, як почати перевірки перевізників, «Укртрансбезпека» пройшла формування та напрацювання технологічної бази. Державна служба України з безпеки на транспорті була створена рішенням Уряду ще в 2014 році. У лютому 2015 го було затвержено про «Укртрансбезпеку», яке фактично почав працювати з 1 січня поточного року. Адміністративні функції Державна служба України з безпеки на транспорті активно виконує вже з початку цього року, зокрема видачу дозволів на міжнародні вантажні перевезення.

Напишіть відгук