На Донеччині стартувала переатестація працівників Державтоінспекції

0
180

07 липня 2015
Процес ініційований керівництвом ГУМВС України в Донецькій області та підтриманий Міністерством внутрішніх справ України з метою «очищення» лав Державтоінспекції регіону. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков видав наказ, на підставі якого всі 625 працівників Державтоінспекції Донецької області виведені за штат з подальшим проведенням переатестації.
Це перший підрозділ, що пройде стадію реформування на Донеччині.
В ході проведеного моніторингу діяльності працівників ДАІ було виявлено факти неналежного виконання службових обов’язків, проявів корупції, небажання працювати в нових умовах, саботажу, зради. В умовах проведення АТО такі факти неприпустимі і підривають обороноздатність міліції.
Переатестація буде проведена в найкоротші терміни і займе близько двох місяців. Рішення кадрової комісії буде прийматися по кожному працівнику окремо.
«На проходження переатестації інспектори ДАІ продовжуватимуть нести службу в попередньому режимі. Правоохоронці не звільнені, вони продовжують виконувати свої функціональні обов’язки. Ті працівники, які пройдуть атестацію і доведуть, що гідні нести службу у новій поліції, продовжать працювати. Решта покине лави Державтоінспекції», – прокоментував начальник управління ДАІ ГУМВС України в Донецькій області Ігор Пожидаєв.
 
Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України
(за інформацією прес-служби
ДАІ Донецької області)

Читайте також:   На ділянці траси Київ - Чоп обмежать рух

Напишіть відгук