На дорогах України з’явився поліцейський автобус-привид

0
196

Результатом спільної роботи Національної поліції України та Консультативної місії Європейського Союзу став соціальний проект «Керуй», що стартував минулого року. Місія – нагадати українським автомобілістам про безпечне і відповідальне водіння.

Креативним інструментом у цій важливій задачі стане своєрідний автобус-привид, який курсуватиме по містах країни у пошуках найвідповідальніших водіїв – сучасних героїв повсякденності, які не забувають про цінності свого життя і життях оточуючих людей.

Автобус особливим чином стилізований, щоб виглядати «некерованим». Автори таким чином намагаються донести меседж тим автомобілістам, які не звертають увагу на інших учасників дорожнього руху, ведуть свій транспортний засіб безвідповідально, що називається «на автоматі».

Заступник Глави Нацполіціі, керівник патрульної поліції України Олександр Фацевіч зазначив, що з початку 2018 року було зафіксовано понад 800 тисяч випадків порушення швидкісного режиму, а на керуванні автомобілем у нетверезому стані попалися 94,5 тисяч водіїв. Автори проекту за допомогою нетривіальних методів сподіваються привести до тями безвідповідальних автомобілістів.

Джерело

Читайте також:   Електромобілі підірвали бюджет Норвегії

Напишіть відгук