На інформаційну кампанію щодо світловідбивних елементів на дорогах виділять 18 млн грн

0
84

У наступному році на інформаційну кампанію щодо використання світловідбивних елементів пішоходами та велосипедистами, а також на забезпечення такими елементами школярів передбачено 18 млн грн. Про це повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

“Станом на сьогодні загальна сума коштів, передбачених у 2019 році на виконання завдання покращення безпечної поведінки учасників дорожнього руху Державною програмою, становить 200 300 000 грн, в тому числі 18 млн грн на інформаційну кампанію щодо використання світловідбивних елементів пішоходами та велосипедистами в темний час доби, в межах якої, в тому числі, планується забезпечення учнів, які здобувають загальну середню освіту, світловідбивними елементами, розміщення їх на одязі школярів, портфелях (рюкзаки, ранцях)”, – повідомили в прес-служб.

При цьому у відомстві додали, що остаточна сума коштів на програму із забезпечення світловідбивними матеріалами школярів у 2019 році буде визначена після узгодження проекту постанови з органами влади.

Також в Мінінфраструктури зазначили, що поки Мінфін і Міносвіти не подали свої пропозиції до розробки законопроекту щодо забезпечення учнів шкіл світловідбиваними елементами, а місцева влада не надала даних про кількість школярів, яким повинні бути надані відповідні елементи. Мінінфраструктури, в свою чергу, розробляє проект постанови КМУ, який і передбачає забезпечення учнів п’яти областей такими елементами.

Джерело

Читайте також:   ЗАЗ не планує випускати автомобілі в 2016 році

Напишіть відгук