Найпопулярніший електрокар Renault незабаром подвоїть запас ходу

0
467

Компанія представить в кінці вересня на автосалоні в Парижі модернізовану версію хетчбека , який є самим продаваним електромобілем марки. За інформацією французького видання BFM Business реальний запас ходу машини від однієї зарядки збільшиться з нинішніх 160 км до 320 км.

Як повідомляє французький ресурс, оновлений Renault Zoe отримає вдосконалену батарею LG з електродами нового покоління, зменшений, але при цьому більш ефективний , оптимізовану систему охолодження, а також енергозберігаючі світлодіодні лампи. Крім цього інженери Renault оптимізували алгоритм роботи системи рекуперації енергії при гальмуванні. Маса і габарити блоку з акумуляторами залишилися колишніми, чи змінилася при цьому ємність, поки невідомо.

Renault Zoe з’явився в 2012 році. Останнє оновлення електрокара сталося в 2015 році, коли він отримав новий двигун потужністю 88 л. с. і крутний момент 220 Нм, а також модернізовану зарядну систему Chameleon з можливістю підключення до трифазного джерела живлення потужністю до 22 кВт. Ємність літій-іонної батареї – 23.3 кВт·год, запас ходу по європейському випробувального циклу NEDC становить 240 км, У Франції продається за спеціальною програмою з орендою акумуляторів.

Джерело: BFM Business

Читайте також:   Nissan, Honda і Toyota планують зробити електромобілі більш автономними

Напишіть відгук