Найпоширеніші причини ДТП

0
378

Аналіз статистичних даних про дорожньо-транспортні пригоди показав, що до аварійних ситуацій, що можуть привести до загибелі водія чи пасажирів, призводить низка причин. Найпоширенішими з них є ігнорування правил дорожнього руху і безпеки.

Якщо водій залишає поза увагою сигнали світлофора і дорожні знаки, невиправдано ризикує і здійснює маневри без включення сигналів повороту найімовірніше це приведе до створення аварійної ситуації.

Більше половини загиблих водіїв під час ДТП знаходилися у стані алкогольного сп’яніння. Керування транспортними засобами не сумісне з алкоголем чи наркотиками.

Багато хто полюбляє прокотитися на великій швидкості. Але не потрібно забувати про існуючі обмеження, особливо при пересуванні у межах населених пунктів. Велика швидкість може стати фатальною, коли водій не знайомий з особливостями місцевості.

Пасок безпеки вигадали для зменшення наслідків екстремальних ситуацій, тож не ігноруйте його.

Переключення уваги з оцінки обстановки на дорозі на телефонні розмови, пошук улюбленої музики чи швидкий перекус у 80% випадків призводив до ДТП.

Водій-початківець або не часто виїжджаючий не має достатньо досвіду, щоб вчасно прийняти вірне рішення. Варто періодично практикуватися в водінні і повторювати дорожнього руху.

Недотримання дистанції у щільному потоці і при маневрах обгону, різке гальмування в такій ситуації може привести до пошкодження транспортного засобу.

Своєчасна діагностика і технічне обслуговування автомобіля допоможе уникнути неприємних ситуацій на дорозі.

Ретельно маневруйте під час паркування, щоб не пошкодити свій чи чужий автомобіль.

Читайте також:   У ДТП на Дніпропетровщині загинув Кузьма Скрябін

Напишіть відгук