Народний ремонт доріг на Черкащині

0
149

Тема доріг, вірніше відсутності їх ремонту актуальна і очевидно буде актуальною ще досить тривалий . Вона актуальна як для великих міст так для сіл та селищ області. Всьому біда відсутність достатніх коштів на їх , а подекуди неефективне їх використання.

В Черкасах не так давно учасники засипали ями на дорогах будівельним сміттям. Раніше в місті Сміла наприклад обмальовували найбільші ями фосфорною фарбою, щоб їх було помітно вночі. А от в селі Білозіря, Черкаського району, що за 15 км від обласного центру пішли далі.

Місцева молодь сама взялася ремонтувати найбільш проблемні відрізки, та не просто засипаючи будівельним сміттям, а підійшовши до цього питання творчо. На цих вихідних кілька молодих хлопців-водіїв зібралися щоб полагодити одну з центральних вулиць села Гагаріна.

“Оскільки вчора дощу не було, ми швиденько зібрались добровольцями залатати трошки дороги! Спробували різні способи, і шось як то кажуть та вийшло! Мешканці вулиці сприйняли нашу ініціативу позитивно, багато хто допомагав хто чим міг. Хто цементу дав, хто каміння, зупинялись навіть на дорозі здавати грошей на продовження робіт в майбутньому”, – розповідає один з учасників народного ремонту Станіслав.

Хлопці почали з однієї вулиці, надалі планують продовжити свою роботу, щоб впоратися з найбільш складними відрізками пошкоджених доріг. Звичайно, що такий ремонт важко назвати довговічним, але краще вже так, ніж ніяк.

Читайте також:   Найкрутіший кросовер Chery продаватимуть за $ 16 000

Напишіть відгук