Нацгвардія озброїлася бронеавтомобілями «Козак-II»

0
101

На київському підприємстві «Практика» виготовили першу партію багатоцільових тактичних автомобілів «Козак» другого покоління для Національної Гвардії України.

На початку липня відбулася знаменна подія – бронеавтомобіль «Козак» другого покоління виробництва НВО «Практика» поповнив ряди Нацгвардії. Поки мова йде про партії з десяти автомобілів. Багатоцільовий тактичний «Козак II» побудований на шасі среднетоннажного вантажівки Iveco Cargo. Повна маса машини становить 15 т. Довжина моделі – 6,6 м. Можлива і подовжена версія – 7,05 м, із збільшеною з 3,24 до 3,69 м колісною базою. Машина оснащується 5,9-літровим турбодизелем потужністю 279 к.с. Коробка передач механічна, 6-ступінчаста, марки ZF.

«Козак II» може застосовуватися для транспортування десанту (до 10 чол.), А також різного типу озброєння. Як передає AUTO-Consulting, на машинах, які зроблені по техзаданию Нацгвардії, на вежі встановлений кронштейн під кулемет HCB (НСВТ), калібру 12,7 мм. Машина відноситься до бронеавтомобілях класу MRAP (mine resistant ambush protected). Повнопривідний автомобіль «Козак-II» оснащений бронекорпусом, який захищає від стрілецької зброї і від підриву хв.

Джерело: AUTO-Consulting

Читайте також:   Чому в Україні такі дорогі б / у автомобілі? Порівняння вартості розмитнення

Напишіть відгук