Національна поліція планує оновити автопарк

0
291

Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе назвала # #Prius не оптимальнbv автомобілем для патрульної поліції. В інтерв’ю агентству Укрінформ вона повідомила, що МВС планує оновити автопарк більш придатними для цих цілей транспортними засобами.

«Я згодна, що Prius – не ідеальна машина для патрульної поліції. Так, можливо, коли у нас буде повне фінансування, ми будемо купувати більше підходящі поліцейські машини для цих цілей»

В даний час тривають переговори з Японією про автомобільного парку поліції, проте які саме автомобілі планується закуповувати, глава Національної поліції не уточнила.

Коментуючи зауваження журналістів агентства про часті аварії автомобілів патрульної поліції, Деканоїдзе підкреслила, що патрулі працюють мобільними групами, 24 години на добу, і для такої роботи природно, що машини б’ються.

«Звичайно, бувають випадки, коли це відбувається з вини патрульних, але в переважній більшості випадків це вина інших людей, які порушують дорожні правила і створюють ДТП, а патрульні машини потрапляють в цю ситуацію, тому що не стоять на місці, а працюють. Якби у нас в країні був досвід з мобільними групами, то це питання б не виникло»

Раніше в Кабінеті міністрів повідомили про плани закупити нові автомобілі для патрульної поліції Донецької і Луганської областей. Очікується, що поліцейські отримають Toyota Prius, а також кросовери Toyota RAV4 з гібридною силовою установкою. Для цих цілей планується перерозподілити залишки коштів, отриманих Україною в рамках обміну квот по шкідливим викидам в рамках Кіотського протоколу.

Джерело: Укрінформ

Читайте також:   Кличко закликав поліцію звільнити велодоріжки Києва від перешкод

Напишіть відгук